Oferta

Wypełnianie zębów

Wypełnianie zębów to jeden z zabiegów stomatologii zachowawczej, dzięki któremu możemy przywrócić prawidłowy wygląd zębom zniszczonym przez próchnicę.

Wypełnianie zębów jest podstawową metodą leczenia zmian próchnicowych – stomatolog najpierw usuwa z zęba tkanki zniszczone przez próchnicę, dokładnie oczyszcza zainfekowane miejsce, a następnie wypełnia je specjalnym materiałem. W zależności od rodzaju zęba, są stosowane inne rodzaje materiałów kompozytowych. Do zębów w odcinku tylnym, gdzie istotna jest wytrzymałość, stosowane są materiały o szczególnych właściwościach mechanicznych. W strefie estetycznej dedykowane są materiały o szczególnych właściwościach kosmetycznych, przezierności itd.

W Klinice Keadent stosujemy najnowocześniejsze materiały kompozytowe, zapewniające idealny efekt końcowy. Wpływ na to ma również odpowiednia technika, warstwowe nakładanie materiału kompozytowego oraz najlepszej jakości lampy polimeryzacyjne, stosowane do utwardzania materiału. W przypadku zębów martwych oraz większych rekonstrukcji zęba, nasi lekarze dentyści proponują alternatywne, mocniejsze formy odbudowy. Są to między innymi kosmetyczne wypełnienia z zastosowaniem włókien szklanych, wcementowanych w korzenie zębów martwych oraz korony pełnoceramiczne. Zapraszamy do kliniki Keadent, gdzie doświadczony lekarz dobierze właściwą formę wypełnienienia.

Masz pytania?

zadzwoń: 32 285 11 11 lub

wyślij nam wiadomość.

    Call Now ButtonZadzwoń teraz!