Klinika stomatologii

Keadent Tarnowskie góry

Przez 30 lat realizujemy naszą pasję aby wspólnie z doświadczonym zespołem lekarzy i protetyków zapewnić Państwu leczenie zgodne z aktualnymi trendami światowymi oraz najnowszym stanem wiedzy.

Staramy się, aby kompleksowe leczenie przynosiło radość i zadowolenie pacjentom, którym oferujemy pełen zakres stomatologii, łącznie z ortodoncją i implantologią.

W trosce o wysoki standard usług nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Czekają na Państwa nowocześnie wyposażone gabinety, cyfrowa pracownia tomografii, własne laboratorium protetyczne i ortodontyczne.

Zaufanie i zaangażowanie

W klinice Kedent stawiamy na tworzenie silnej więzi z pacjentem. Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę oraz doświadczenie aby przeprowadzić Państwa przez cały proces leczenia w komforcie i wzajemnym zrozumieniu. Indywidualne podejście do każdego pacjenta w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem umożliwia nam zrozumienie jego oczekiwań i podjęcie najlepszej drogi do osiągnięcia najlepszego efektu końcowego.

Planowanie
Nasz gabinet wyposażony jest w najnowsze urządzenia do diagnostyki. Sprzęt do wykonywania zdjęć tomografii komputerowej, badań radiologicznych, zdjęć pantomograficznych oraz cefalometrycznych oraz najnowocześniejsze skanery dla prac implantologicznych i  protetycznych. Dzięki tym urządzeniom otrzymujemy klarowny obraz zaistniałego problemu co pozwala nam na dokładne planowanie procesu leczenia bez działania „w ciemno”.

Jesteśmy po to żeby objaśniać
Naszym celem jest stu procentowe zadowolenie pacjenta. W klinice Keadent odpowiadamy na wszelkie pytania oraz objaśniamy cały przebieg leczenia tak aby pacjent czuł się jak najbardziej komfortowo przed wykonywanym zabiegiem. Wyeliminowanie stresu oraz rozwianie wszelkich wątpliwości zmienia również podejście pacjenta do leczenia w przyszłości.

Proces leczenia
Dzięki naszemu doświadczeniu a przede wszystkim pasji stanowimy doskonały zespół który osiąga najlepsze rezultaty w leczeniu ortodontycznym, implantologii, chirurgii i protetyce. W połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem który wspomaga nas w naszej pracy macie Państwo stu procentową gwarancję satysfakcji.

Zachwycający efekt końcowy
Staranna diagnoza, najwyższej jakości materiały użyte w procesie leczenia, najnowocześniejsze technologie wspomagające naszą pracę gwarantują pełną satysfakcję oraz zachwycający efekt końcowy. Pozostają Państwu tylko wizyty profilaktyczne. Zadowolenie Pacjenta motywuje nasz zespół do jeszcze cięższej pracy abyście mogli Państwo powiedzieć, że klinika Keadent to najprzyjaźniejsze i najlepsze miejsce do rozwiązywania problemów stomatologicznych.

Dbamy o komfort Pacjentów
W klinice Keadent mają Państwo do dyspozycji sieć Wifi, płatności kartą kredytową. Cała klinika jest klimatyzowana, posiadamy również windę dla osób niepełnosprawnych. Jesteśmy na etapie wdrażania oprogramowania które przypomni Państwu z wyprzedzeniem o wizycie w formie SMS.

Call Now ButtonZadzwoń teraz!